בית קפה – "סודות הקפה"

אהבה וקפה

אהבה וקפהאם אהבה היא פה באה מהלב או מחלום על אהבה או זה רק מילים שיש להם מטרות לא טהורות בסוף ? אז איך יודעים שיש סימנים למצבים אלו אם שיש סימנים שהוא אדם אתה אוהב. יש סימנים לדעת שגבר מאוהב בך או רק משחק אתך משחק כדי להשיג משהו, אני לא יודעת מה אמת, לא, זה קשה לדעת אבל קיימת אני יודעת כבר חוית אותה אין אהבה משלמת אתה זה עושה אותה משלמת או לא אהבה היא כמו פרח עדין צריך מים חום שמש מוזיקה התיחסות לא לקחת אותה כמווןמכי היא שם היא יכולה להעלם פתאום להחליט לעזוב כי לא טוב לה אם היא חולה צריכה לדבר איתה ? אהבה צריכה ליהיות בריאה!!!!!

יודע זאת אהבה איך גבר יודע זאת אהבה ? אהבה צריכה אהבה צריכה מרחב נשימה כדי לחיית אם אתה אוהב אותה /את/לא לחנוק באהבה ?לא לקנות יותר מידי יש נשים שרוצות לדבר עם בן זוג עם לא עדין גרים ביחד לפעמים 2 /3 פעמים יום או /1/זה תלוי אישה לא לקחת את זה כאיום היא רוצה לדעת איפה אני היא פשוט אהבת אותך בדואגת לך לאיך חשבות נשים לפעמים על גבר הוא רוצה רק דבר אחד זה קצת מפחיד כי זה לא רק סקס גם הם נות נות חלק מנשמה שלהם רגשות בבקשה לא לשחק לרגשות אישה או של גבר ישמוע אוהבת את קול שלך. אם רוצים למצוא זוגיות כדאי למצוא אתר הכרויות חינם ללא דמי מנוי, להירשם ולהתחיל לחפש.

אתרי הכרויות בישראל ובעולם כולו נהנים בשנים האחרונות מנסיקה במספר המשתמשים שלהם. תופעה זו בתחום ההכרויות נובעת מגידול בהיקף החשיפה של קהלים חדשים לאינטרנט וכן מהבנה חברתית כי שימוש באתרי אינטרנט לשם מציאת חברויות אינה פסולה ואין פה םגם מוסרי כלשהו. התפתחות אתרי הכרויות קיבלה חיזוק מתופעה מאוחרת יותר והיא הרשתות החברתיות, דוגמת פייסבוק. הכתבה בהכנה. המשך יבוא.